The Ice Road (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Ice Road (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Ice Road (2021)

459
        HD     

Disa shofer duhet ta vejnë veten në rrezik për shpëtimin e disa minatorëve të cilit janë bllokuar në një minierë diamanti në rajonet veriore të Kanadasë. Filmi do shfaqet ne kinema me 25 Qershor