The Icebreaker (2016) aka Ledokol – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Icebreaker (2016) aka Ledokol

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

The Icebreaker (2016) aka Ledokol

8779
 124 min    2016    Full HD     6.2

Drejt akullthyesit "Mikhail Gromov" po lëviz një ajsberg gjigant. Për t'u larguar nga përplasja, anija ngec në grackën e akullit dhe detyrohet të zhvendoset pranë bregdetit të Antarktidës.