The Intergalactic Adventures of Max Cloud (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Intergalactic Adventures of Max Cloud (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Intergalactic Adventures of Max Cloud (2020)

2691
 89 min    2020    Full HD     5.6

Pasi Sara, një vajzë që çmendet pas video lojrave, transportohet brenda në lojën e saj të preferuar, ajo e gjen veten në planetin e rrezikshëm të Heinosit. Mënyra e vetme për të shpëtuar është që të përfundohet loja. Duke bashkëpunuar me heroin e hapësirës Maks Klaud, Sara lufton me planetin e tmerrshëm. Ndërsa shoku i saj i ngushtë, Kauboj, mundohet ta ndihmojë duke kontrolluar lojën nga dhoma e saj e gjumit në Bruklin.