The Intern A Summer of Lust (2019) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Intern A Summer of Lust (2019) +18


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Intern A Summer of Lust (2019) +18

1718
 110 min    2019    Full HD     

FILMI NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEC! PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! Historia e Medit e cila largohet nga qyteti i saj i lindjes në ShBA drejt Barcelonës për të shfrytëzuar mundësinë e xhirimit të një filmi pornografik me regjisoren Erika Lust. Në fillim, ajo është e mbingarkuar nga jeta e saj e re, puna, përvojat e reja dhe njerëzit me të cilët po përballet. Por shumë shpejt, vajza e ndrojtur tipike amerikane, përjeton një zgjim seksual që nuk e kishte imagjinuar kurrë as në ëndrrat e saj më të egra.