The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley (2019)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley (2019)

5288
 119 min    2019    HD     7.1

Me një shpikje të re që premtoi të revolucionarizojë testimin e gjakut, Elizabeth Holms u bë miliarderja më e re në botë, e konsideruar si Stiv Xhobsi i ardhshëm. Por, vetëm dy vjet më vonë, kompania e saj me një vlerë prej disa miliardë dollarësh, u shpërbë.