The Invincible Dragon (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Invincible Dragon (2019)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Invincible Dragon (2019)

4358
 85 min    2019    HD     

Një agjent i fshehtë me një tatuazh dragoi bëhet i njohur për ndihmën ndaj policisë për të zgjidhur raste të vështira. Sidoqoftë, personaliteti i tij impulsiv ndonjëherë e vë atë në telashe.