The Jackal (1997) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Jackal (1997)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Jackal (1997)

9859
 124 minuta    1997    HD     6.3

Një snajper i burgosur i IRA-se është liruar për të ndihmuar qe të ndaloj një vrasës brutal, "te padukshëmin" ne përfundimin e punës se tij të ardhshme.