The Jacket (2005) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Jacket (2005)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Jacket (2005)

680
 103 min    2005    HD     7.1

Një veteran i luftës së Gjirit gabimisht dërgohet në një institucion mendor për kriminelët e çmendur, ku ai bëhet objekt i eksperimenteve të një mjeku dhe jeta e tij preket plotësisht prej tyre.