The Kid Detective (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Kid Detective (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Kid Detective (2020)

2098
 100 min    2020    HD     6.8

Një fëmijë, që dikur njihej si detektiv, tani 32 vjeç, vazhdon të zgjidhë të njëjtat mistere të parëndësishme. Derisa një kliente naive i sjell çështjen e tij të parë “për të rritur”: të zbulojë se kush ka vrarë brutalisht të dashurin e saj.