The King's Man (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The King’s Man (2021)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

The King’s Man (2021)

460
        Blu-ray     

Filmi del në Kinema më 26 shkurt 2021! Një burrë duhet të garojë kundër kohës për të ndaluar tiranët më të keq të historisë dhe mendjet kriminale që ata të planifikojnë një luftë për shfarrosjen e njerëzimit...