The Last Days (2013) a.k.a Los últimos días – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Last Days (2013) a.k.a Los últimos días

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

The Last Days (2013) a.k.a Los últimos días

4096
 100 min    2013    HD     6.1

Një epidemi misterioze përhapet në të gjithë planetin: njerëzimi zhvillon një frikë irracionale nga hapësirat e hapura që shkakton vdekjen brenda sekondave. Së shpejti, e gjithë popullsia e globit gjendet e bllokuar brenda ndërtesave. Ndërsa Barcelona përfshihet nga kaosi, Mark niset nga një përpjekje për të gjetur Hulian, të dashurën e tij të humbur.