The Last of the Mohicans (1992) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Last of the Mohicans (1992)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Last of the Mohicans (1992)

19640
 112 min    1992    HD     7.8

Tre persona duhet të mbrojnë vajzën e një koloneli, Britanik në mes luftës së Francës me Indinë.