The Last Shift (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Last Shift (2020)

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Last Shift (2020)

1095
 90 min    2020    HD     5.5

Një punonjës në një dyqan ushqimesh të shpejta do të japë dorëheqjen pas 38 vitesh punë dhe nis të trajnojë zëvendësuesin e tij për turnin e natës.