The League of Legend Keepers: Shadows (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The League of Legend Keepers: Shadows (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The League of Legend Keepers: Shadows (2019)

2277
 72 min    2019    HD     5.4


Një shpirt i lig kalon shekuj duke kërkuar një gjerdan deri sa një familje arkeologësh e gjen atë. Arkeologët papritur duhet të mbrojnë jo vetëm familjen e tyre por edhe planetin.