The Life Ahead (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Life Ahead (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Life Ahead (2020)

891
 94 min    2020    HD     6.8

Në Italinë bregdetare, një e mbijetuar e Holokaustit, pronare e një biznesi të kujdesit ditor, merr në shtëpinë e saj, një fëmijë rrugash,12-vjeçar, i cili e vodhi së fundi.