The Little Things (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Little Things (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Little Things (2021)

8667
 127 min    2021    Full HD     6.4

Dy policë, Deke Deacon (Denzel Washington) dhe Jim Baxter (Rami Malek), gjurmojnë një vrasës serial që ka trembur gjithë qytetin.