The Lost Strait (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Lost Strait (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Lost Strait (2018)

3527
 93 min    2018    HD     6.5

Rezistenca e batalionit Ammar në ngushticën Abughoraib në ditët e fundit të luftës Iran-Irak.