The Many Saints of Newark (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Many Saints of Newark (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


The Many Saints of Newark (2021)

1498
 120 min    2021    Full HD     6.5

Dëshmoni krijimin e Toni Sopranos. Historia që zbulon anën njerëzore të Tonit, vështirësitë e tij dhe ndikimin që familja - veçanërisht xhaxhai i tij, Diki Moltisanti- kishte mbi të, duke u bërë bosi më ikonik i të gjitha kohërave.