The Marksman (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Marksman (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Marksman (2021)

319
        HD     

Një fermer në kufirin e Arizonës bëhet mbrojtësi i një djali të ri meksikan, i cili arratiset nga vrasësit e kartelit që e kanë ndjekur atë në SH.B.A.