The Marksman (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Marksman (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Marksman (2021)

6768
 108 min    2021    Full HD     5.8

Një pronar ferme në kufirin amerikano-meksikan të Arizonës përfshihet në një aventurë të rrezikshme kur mbron një fëmijë meksikan nga Karteli.