The Mauritanian (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Mauritanian (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Mauritanian (2021)

1772
 129 min    2021    HD     7.3

U RREGULLUA! Një i burgosur në qendrën e paraburgimit të Gjirit të Guantanamos, të ushtrisë amerikane, mbahet pa akuza, për më shumë se një dekadë dhe i kërkon ndihmë një avokateje për lirimin e tij.