The Midnight Sky (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Midnight Sky (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Midnight Sky (2020)

1964
 118 min    2020    Full HD     5.6

Një shkencëtar i vetëm në Arktik mundohet të kontaktojë me një ekuipazh astronautësh të cilët po kthehen në shtëpi, por nuk dinë gjë rreth katastrofës që ka kapluar globin.