The Mitchells vs the Machines (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Mitchells vs the Machines (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Mitchells vs the Machines (2021)

1923
 113 min    2021    HD     7.9

Kejti, një vajzë e re, do të nisë shkollën e filmit dhe bashkë me prindërit, vëllain e vogël dhe qenin nisin rrugëtimin me makinë. Por planet e tyre për t’u lidhur si familje, ndërpriten kur pajisjet elektronike vijnë në jetë për të bërë një kryengritje. Me ndihmën e dy robotëve miqësorë, Miçëllsat duhet të bashkohen për të shpëtuar njëri-tjetrin dhe planetin nga revolucioni teknologjik.