The Mortuary Collection (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Mortuary Collection (2019)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

The Mortuary Collection (2019)

823
 108 min    2019    HD     6.5

Në prag të pensionit, një sipërmarrës për ceremoni varrimi, tregon disa nga historitë më të çuditshme, që ka hasur në karrierën e tij të gjatë. Por gjërat marrin një kthesë tjetër, kur ai mëson se historia e fundit - është e tija.