The Motorcycle Diaries (2004) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Motorcycle Diaries (2004)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

The Motorcycle Diaries (2004)

4139
 126 min    2004    Full HD     7.8

Dramatizimi i një udhëtimi me motor që Che Guevara bëri në rininë e tij, gjatë të cilit ai gjeti motivin e jetës së tij.