The Mule (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Mule (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Mule (2014)

10803
 103 min    2014    HD     6.3

(Filmi bazohet në ngjarje të vërteta!) Rei Xhenkins futet në trafik droge nga shoku i tij. Pasi ai gëlltit 1 kilogram heroinë në stomak, kapet nga polica dhe detyrohet për ta nxjerrë. Por ai është aq kokë-mushkë saqë e torturon veten duke...