The Nest (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Nest (2020)

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Nest (2020)

1798
 107 min    2020    HD     6.4

Jeta e një sipërmarrësi dhe familjes së tij amerikane fillon të marrë një kthesë të keqe, pasi ata zhvendosen në një rezidencë të vjetër angleze, me shpresën për të nisur një jetë të re.