The Oak Room (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Oak Room (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Oak Room (2020)

390
 90 min    2020    HD     5.4

Gjatë një stuhie të furishme dëbore, Stivi kthehet në shtëpinë e tij. Kur ai ofron t'i shlyejë një borxh të vjetër një banakieri të thinjur, duke i treguar një histori, ngjarjet e natës shumë shpejt kthehen në dyshime dhe identitete të dyfishta.