The One and Only Ivan (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The One and Only Ivan (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

The One and Only Ivan (2020)

5097
 95 min    2020    HD     6.7

Kur një elefant e vogël i bashkohet cirkun në të cilin gorilla, Ivan, kishte vite që ishte ylli i shfaqjes, ndryshime fillojnë të ndodhin në jetën e anëtarevë të cirkut, ku ndryshimin më të madh e ndjen Ivani, i cili fillon të mendoj për të shkuarën e tij dhe për dëshirën për liri.