The Orphanage (2007) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Orphanage (2007)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Orphanage (2007)

1723
 105 min    2007    Full HD     7.4

Një grua kthehet me familjen e saj në shtëpinë e saj të fëmijërisë, e cila dikur kishte qenë një jetimore për fëmijët me aftësi të kufizuara. Shumë shpejt, djali i saj fillon të komunikojë me një shok të ri të padukshëm.