The Outpost (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Outpost (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Outpost (2020)

13851
 123 min    2020    Full HD     6.8

Disa ushtarë amerikanë qëndrojnë në një bazë ushtarake në Afganistan pavarësisht faktit se janë të rrethuar nga talebanë që i sulmojnë cdo ditë.