The Paramedic (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Paramedic (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

Punësohu tani: NePune.com

NePune.com

The Paramedic (2020)

1653
 94 min    2020    HD     5.7

Angel punon në shërbimin e ndihmës së shpejtë. Pas një aksidenti tragjik, jeta e tij personale fillon të keqësohet, ndërsa ai bëhet gjithnjë e më i dyshimtë ndaj partneres së tij Vane.