The Physician (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Physician (2013)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

The Physician (2013)

1943
 155 min    2013    Full HD     7.2

Në Persi në Shekullin e XI-të, nxënësi i një kirurgu hiqet si çifut për të studiuar në një shkollë, që nuk pranon të krishterë.