The Post (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Post (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Post (2017)

13351
 116 min    2017    HD     7.2

Një skandal i mbuluar që ka kaluar katër presidenca shtyn drejtuesen e parë femër të një gazete prestigjoze të fillojë një betejë të paprecedentë kundër qeverisë.