The Power (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Power (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Power (2021)

2219
 92 min    2021    HD     5.6

Sekretet e errëta të një spitali dalin në pah kur një infermiere e re fillon punën e saj aty dhe përballet më të fshehta të tmerrshme të fshehura në hijet e ndërtesës.