The Power (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Power (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Power (2021)

987
 153 min    2021    Full HD     

Një udhëtim në botën e dy të dashuruarve ndërsa të dy familjet e tyre janë shkatërruar për hir të hakmarrjes dhe pushtetit dhe një vështrim se si ata ngrihen nga ajo gropë e epshit të gjakut dhe dëshpërimit, së bashku.