The Priest (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Priest (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Priest (2021)

1690
 140 min    2021    HDRip     6.5

Një prift dhe një oficer policie po përpiqen të zgjidhinnjë sërë vetëvrasjesh misterioze.Ndërsa hetimi i tyre mbyllet,ata zbulojnë një krim tjetërme pasoja edhe më të largëta.