The Princess Bride (1987) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Princess Bride (1987)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Princess Bride (1987)

22303
 98 min    1987    HD     8.1

Një përrallë klasike zanash e lexuar me mirësi nga një gjysh për nipin e tij të sëmurë, për një princ të keq, një princeshë të bukur, dhe po, disa puthje!