The Prom (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Prom (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Prom (2020)

3191
 130 min    2020    Full HD     6.1

Një trupë yjesh teatri narcistë, mblidhen në një qytet të vogël konservator në Indiana në mbështetje të një vajze gjimnazi që dëshiron të marrë të dashurën në mbrëmjen e maturës.