The Rescue (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Rescue (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Rescue (2020)

999
 139 min    2020    HD     6.1

Pjesëtarët e një skuadre shpëtimi brenda Gardës Bregdetare Kineze, janë të detyruar të lënë mënjanë mosmarrëveshjet e tyre personale për të zgjidhur disa misione të rrezikshme.