The Santa Clause (1994) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Santa Clause (1994)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Santa Clause (1994)

7549
 97 min    1994    HD     6.5

Kur Skot Kalvin vret pa dashje Babagjyshin Natën e Krishtlindjes, rekrutohet si me magji të bëhet Babagjyshi i ri. A do t'ia dalë mbanë në këtë detyrë të re?