The Scoundrels (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Scoundrels (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Scoundrels (2018)

6884
 105 min    2018    HD     6.5

Për shkak të një gabimi të vetëm, Rei, një ish-lojtar basketbolli, humbet karrierën e tij. Borxhet e shumta e detyrojnë të hyjë në botën e krimit ku do të njihet me një grabitës bankash. Reit do i duhet të përballet me natyrën kriminale brenda tij.