The Shamer's Daughter 2: The Serpent Gift (2019) a.k.a Skammerens datter II: Slangens gave – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Shamer’s Daughter 2: The Serpent Gift (2019) a.k.a Skammerens datter II: Slangens gave


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Shamer’s Daughter 2: The Serpent Gift (2019) a.k.a Skammerens datter II: Slangens gave

2380
 103 min    2019    Full HD     5.5

Ndërkohë që Drakan po planifikon të pushtojë Malësinë, Dina takon një njeri misterioz, i cili është babai i saj. Ajo pranon të udhëtojë me të për të shpëtuar familjen e saj.