The Shamer's Daughter (2015) aka Skammerens datter – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Shamer’s Daughter (2015) aka Skammerens datter


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Shamer’s Daughter (2015) aka Skammerens datter

2549
 96 min    2015    Full HD     6.0

Familja mbretërore Dunark është vrarë dhe trashëgimtari gjendet me një thikë me gjak në duar. Duke qenë se magjistarja nuk mund ta bindë trashëgimtarin për t'u rrëfyer, vjen vajza e saj, e cila, gjithashtu, mund t'i bëjë njerëzit të pranojnë veprimet e tyre të turpshme.