The Shining (1980) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Shining (1980)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Shining (1980)

22783
 144 min    1980    HD     8.4

Një familje shkon në një hotel të izoluar në dimër ku një prezencë e keqe shpirti ndikon në dhunë mbi babain, ndërkohë djali i tij sheh parashikime të tmerrshme për të ardhmen.