The Siege (1998) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Siege (1998)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Siege (1998)

1297
 116 min    1998    HD     6.4

Një agjent i FBI-së garon kundër kohës për të ndaluar një grup terrorist përgjegjës për një seri bombardimesh në Nju Jork.