The Silent War (2012) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Silent War (2012)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Silent War (2012)

1703
 120 min    2012    HD     6.2


Historia e një rekruti me perceptim dëgjimor të avancuar, që punon me një njësi sekrete qeveritare për të kapur një armik të padukshëm.