The Slammin' Salmon (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Slammin’ Salmon (2009)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Slammin’ Salmon (2009)

1071
 90 min    2009    HD     6.4

Pronari i një restoranti në Majami, i gjendur në mes borxhesh, sajon një garë për të parë se cili prej kamerierëve mund të fitojë më shumë para brenda një nate.