The Sleepover (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Sleepover (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

Punësohu tani: NePune.com

NePune.com

The Sleepover (2020)

2727
 100 min    2020    Full HD     5.5

Kur një motër dhe vëlla, zbulojnë se nëna e tyre, në dukje normale, është një ish-hajdute në mbrojtjen e dëshmitarit, e detyruar të bëjë një punë të fundit, bashkohen për ta shpëtuar atë gjatë një nate të mbushur me aksion.