The Sniper (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Sniper (2009)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Sniper (2009)

1655
 90 min    2009    Full HD     

Një snajper i policisë bashkon forcat me një fillestar gjaknxehtë për të kapur një ish-koleg i cili do të hakmerret ndaj policisë...